Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#195
Stary 05.12.2017, 15:22
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Wracając do zaangażowania, proszę uzasadnij mi dlaczego jako drużyna pokonaliśmy w tym meczu 10 km mniej niz Górnik?
Zwróciłem na to uwagę w statystykach i od kopa domyśliłem się dlaczego różnica jest aż tak duża...

Graliśmy 22 minuty w osłabieniu, różnica byłaby mniejsza gdyby nie ten fakt o jakieś 2-3 km :]

Odpowiedz cytując