Temat
:
[XVIII KOLEJKA] WISŁA Kraków- Górnik Zabrze, 3 grudnia, godz.18:00
Wyświetl pojedynczy post
kbr
Senior Member
Od: 08.2015
Offline
#
186
05.12.2017, 12:24
Akurat oglądałem ten mecz i bardzo przyjemnie się patrzyło na Koronę.. Była końcowka meczu, atakowali z pasją i sporą liczbą zawodników. bałem się, że nadzieją się na kontrę, tak się odkrywali. Widać remis ich nie satysfakcjonował.
kbr
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kbr
Znajdź inne posty napisane przez kbr