pepe72 napisał(a):

Jest w tym trochę racji. Obecne wyniki (osobiście uważam za niezłe), to pokłosie konieczności bilansowania sytuacji finansowej wobec ambicji sportowych (kibicowskich). Gdyby był Brlek, to pewnie z 4-5 pkt wiecej zostało by u nas. W zamian z tych mln euro, które wpadły nie mielibyśmy nic ..albo jedynie kolejną nagonkę komorników i miasta.
Przez najbliższe lata pozostaje nam spodziewać się podobnego scenariusza i jeżeli to ma tak wyglądać, jak teraz, to nie mam nic przeciwko. Po stokroć małe lecz stawiane kroki dadzą nam więcej niż wielkie, ale jedynie zaplanowane.