Wyświetl pojedynczy post
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3192
Stary 05.12.2017, 09:31
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Kogo Wiśle brakuje w środku i dlaczego jest to Brlek:

http://weszlo.com/2017/12/04/srodek-...o-ta-brlekiem/
Jest w tym trochę racji. Obecne wyniki (osobiście uważam za niezłe), to pokłosie konieczności bilansowania sytuacji finansowej wobec ambicji sportowych (kibicowskich). Gdyby był Brlek, to pewnie z 4-5 pkt wiecej zostało by u nas. W zamian z tych mln euro, które wpadły nie mielibyśmy nic ..albo jedynie kolejną nagonkę komorników i miasta.

Przez najbliższe lata pozostaje nam spodziewać się podobnego scenariusza i jeżeli to ma tak wyglądać, jak teraz, to nie mam nic przeciwko. Po stokroć małe lecz stawiane kroki dadzą nam więcej niż wielkie, ale jedynie zaplanowane.
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując