Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3190
Stary 05.12.2017, 00:47
wyar napisał(a):Wyświetl post
Mat,pamiec kibica to jak pamiec zlotej rybki z filmu .
Pisalem tez o Broszu,bo przeciez nie wierzysz chyba,jak i ja,ze co poniektorzy tutaj nie pisaliby zaraz po pierwszym gorszym okresie ,ze co to za trener a w ogole dajcie nam tu Lettieriego i tak w kolo Macieju
(...)
Patrząc na historię Brosza z Piastem to w tym roku Górnik zrobi puchary, a potem straci pół drużyny i zacznie dołować. Jakoś się nie dziwię, że w Zabrzu nie spieszą się z brakującą trybuną. Patrząc na Gliwice to można się zastanowić na ile ten trend jest trwały.
A już się pojawiło ino, że Angulo ma ofertę z Hiszpanii. Co prawda SE ale
http://sport.se.pl/pilka-nozna/ekstr...b_1030454.html
Odpowiedz cytując