wyar napisał(a):

Mat,pamiec kibica to jak pamiec zlotej rybki z filmu .
Pisalem tez o Broszu,bo przeciez nie wierzysz chyba,jak i ja,ze co poniektorzy tutaj nie pisaliby zaraz po pierwszym gorszym okresie ,ze co to za trener a w ogole dajcie nam tu Lettieriego i tak w kolo Macieju 
(...)
|
Patrząc na historię Brosza z Piastem to w tym roku Górnik zrobi puchary, a potem straci pół drużyny i zacznie dołować. Jakoś się nie dziwię, że w Zabrzu nie spieszą się z brakującą trybuną. Patrząc na Gliwice to można się zastanowić na ile ten trend jest trwały.
A już się pojawiło ino, że Angulo ma ofertę z Hiszpanii. Co prawda SE ale
http://sport.se.pl/pilka-nozna/ekstr...b_1030454.html