Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4002
Stary 04.12.2017, 22:32
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Mnie najbardziej rozsmieszylo jak Boguski strzelil bramke a komentatorzy: "no to teraz czekamy na bramke Gornika"
Jak Gornik wyrownal to bylo cos w stylu: "no to teraz czekamy na kolejna bramke Gornika"
Ale to było chyba po tym, jak chwalili bramkę Boguskiego i powiedzieli, że cieszą się z bramki Wisły czy jakoś tak. Trochę się zmieszali i rzucili ten tekst o Górniku. Kilka minut wcześniej Mielcarski coś zaczął opowiadać, że rozmawiał z Sadlokiem przed meczem i życzył mu powodzenia, po czym znów się zmieszali i ten drugi komentator zaczął opowiadać, że oczywiście życzymy powodzenia wszystkim drużynom. Mielcarski wiele razy chwalił Wojtkowskiego, czasem tylko moralizował w takim słabym stylu, żeby Kamil nie machał łapami, że sodówa etc. Na pewno nie było tam nic takiego, żeby wypowiadać umowy cyfrze.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując