wiesniak842 napisał(a):

Mnie najbardziej rozsmieszylo jak Boguski strzelil bramke a komentatorzy: "no to teraz czekamy na bramke Gornika"
Jak Gornik wyrownal to bylo cos w stylu: "no to teraz czekamy na kolejna bramke Gornika"
|
Ale to było chyba po tym, jak chwalili bramkę Boguskiego i powiedzieli, że cieszą się z bramki Wisły czy jakoś tak. Trochę się zmieszali i rzucili ten tekst o Górniku. Kilka minut wcześniej Mielcarski coś zaczął opowiadać, że rozmawiał z Sadlokiem przed meczem i życzył mu powodzenia, po czym znów się zmieszali i ten drugi komentator zaczął opowiadać, że oczywiście życzymy powodzenia wszystkim drużynom. Mielcarski wiele razy chwalił Wojtkowskiego, czasem tylko moralizował w takim słabym stylu, żeby Kamil nie machał łapami, że sodówa etc. Na pewno nie było tam nic takiego, żeby wypowiadać umowy cyfrze.