Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 04.12.2017, 22:07
I wygrana w PP.

Rok temu pomimo "zawalonego" sezonu mieliśmy tylko 4 punkty mniej. Niech to da do myślenia.

Z zespołów w naszej ekstraklasie tylko kibice Górnika, Korony, Sandecji i może Jagielloni sa zadowoleni.

Reszta gra duzo poniżej wlasnych oczekiwań. Liga jest okropnie słaba i fakt tak małych roznic mówi wiele.

Jeśli zrobić analizę wyników od poczatku sezonu to my lecimy z miejscem w tabeli, a Korona pnie się w górę. Tendencję wzrostowa widać jak na dloni.
Odpowiedz cytując