|
I wygrana w PP.
Rok temu pomimo "zawalonego" sezonu mieliśmy tylko 4 punkty mniej. Niech to da do myślenia.
Z zespołów w naszej ekstraklasie tylko kibice Górnika, Korony, Sandecji i może Jagielloni sa zadowoleni.
Reszta gra duzo poniżej wlasnych oczekiwań. Liga jest okropnie słaba i fakt tak małych roznic mówi wiele.
Jeśli zrobić analizę wyników od poczatku sezonu to my lecimy z miejscem w tabeli, a Korona pnie się w górę. Tendencję wzrostowa widać jak na dloni.
|