Temat
:
[XVIII KOLEJKA] WISŁA Kraków- Górnik Zabrze, 3 grudnia, godz.18:00
Wyświetl pojedynczy post
wyar
Senior Member
Od: 02.2006
Skąd: aktualnie ?
Offline
#
170
04.12.2017, 18:43
For_FuN_
napisał(a):
Wystarczy wzdłuż ciała(słynny obrys)
.
Polecam czlowieka witruwianskiego Leonarda ;-)
https://en.wikipedia.org/wiki/Vitruvian_Man
You'll never know...
wyar
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wyar
Znajdź inne posty napisane przez wyar