Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3169
Stary 04.12.2017, 15:15
W moim odczuciu większe pretensje można mieć do.. Junco niż do Kiko.

W drużynie brakuje zawodnika na jedną z najważniejszych pozycji w grze do przodu czyli ofensywnego pomocnika. To widać gołym okiem jaka jest dziura w środku pola, jaka jest wyrwa między atakiem, a pomocą i choćby tu był mistrz taktyki na ławce to wiele przy tym profilu zawodników nie zdziała.

Ciężko tak grać. Sprowadzono tak naprawdę bardzo podobnych zawodników do środka - Basha, Perez - dwójka klasycznych środkowych pomocników bez atutów w grze do przodu, Llonch, Velez - klasyczni defensywni pomocnicy, bez atutów w grze do przodu.

Dopiero teraz rozkręca się Wojtkowski i jak wychodzi mu mecz to właśnie mamy potwierdzenie jak łatwiej się wtedy gra drużynie i czego jej brakuje.

W drużynie brakuje skrzydłowych. Skrajnie chimeryczny Boguski, Małecki bez formy, Imaz, którego uniwersalność robi mu tak naprawdę krzywdę, bo nie wiadomo gdzie drużyna będzie miała z niego największy pożytek.

I to narzekanie, że wszystko zależy od Carlitosa jest po prostu pochodną składu personalnego. Prostą wypadkową.
Ostatnio edytowane przez nesta : 04.12.2017 o godz. 15:18.
Odpowiedz cytując