AYALA napisał(a):

|
Śląsk,Lechia,Pogoń czy Lubin mają podobny potencjał jeśli chodzi o zawodników, a są niżej w tabeli.Dlatego jestem za tym by Kiko został, bo drugiego Brosza się tak łatwo nie znajdzie.
|
Nawet jeśli się znajdzie nie oznacza to, że mu się uda.
Kariera Brosza jako trenera:
2005-2006 Polonia Bytom
2006-2007 Koszarawa Żywiec
2007-2009 Podbeskidzie Bielsko-Biała
2009-2010 Odra Wodzisław Śląski
2010-2014 Piast Gliwice
2015-2016 Korona Kielce
2016- Polska Górnik Zabrze
Sezon:
2013/2014 Piast zakończył na 12 miejscu.
2012/2013 - na 4
2011/2012 - na pierwszym ale w 1 lidze (awans do E-klapy)
2010/2011 - na 5 w 1 lidze.
Czy coś w powyższej wyliczance brzmi znajomo? Pytanie do wszystkich płaczków, że nie gramy tak jak Górnik ...
Zgodnie z niektórymi za wszystko odpowiada Brosz.