Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3163
Stary 04.12.2017, 14:44
wściekłe pięści węża napisał(a):Wyświetl post
Wydaje mi się, że trzeba dograć z Kiko do końca rundy i się pożegnać. Stokowca brać na jego miejsce, dać mu 3 lata i wymagać od niego wprowadzania młodzieży. Zaakceptuję porażki widząc, że przynajmniej mogą one w przyszłości zaprocentować tym, że młodzież nam się wyrobi.

Problemy w takim przypadku mogą być 2.

1. Kiko nie będzie chciał rozwiązać umowy za porozumieniem, a na zwolnienie go i zatrudnienie kogoś na jego miejsce nas nie stać (opłacanie dwóch kontraktów).
2. Szatnia się zbutnuje i będzie musiało dojść do ponownej rewolucji w kadrze... co w sumie i tak zaraz nastąpi, bo sporej części piłkarzy kontakty kończą się latem lub rok później.
Skoro chcesz dać Stokowcowi 3 lata to dlaczego mamy wyj...ć Kiko? Dać Kiko 3 lata, za jakieś 1,5-2 lata będą już pierwsi kandydaci ze szkółki.
Odpowiedz cytując