Wyświetl pojedynczy post
teo
Banita
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3160
Stary 04.12.2017, 14:30
wyar.

Zarzad klubu jest od zarzadzania. Od zapewniania warunkow finansowych, treningowych. Ogolnie organizacyjnych. Od dobierania wlasciwych ludzi na wlasciwych miejscach. Junco jest na wlasciwym miejscu. Bez pieniedzy robi dobre posuniecia. Wrecz z gowna bicz kreci. Gdyby kiko byl tak dobry w trenerce jak Junco na swoim stanowisku dzis bylibysmy na miejscu Gornika.
Trudno miec pretensje do Junco o Ramireza. To byl wybor z trzema opcjami. Uda sie, nie uda sie, cos pomiedzy. Mamy cos pomiedzy i nalezy dokonac zmiany. Chyba ze zadowala Wisle 6-8 miejsce.
Jesli ty tego nie rozumiesz - sorry, jestes uposledzony w jakis sposob.
Odpowiedz cytując