|
Możesz wyjasnic stwierdzenie: "Pisalem to juz jakis czas temu : jesli zarzad rozwaza zwolnienie Ramireza,to jest to tzw. Zarzad. I nic dobrego z nimi nie osiagniemy". Nie bardzo rozumiem Twoje punkt widzenia. Czyli uważasz że jeżeli zarząd zwolni Ramireza to nic z tym zarządem nie osiągniemy?
|