Kurz napisał(a):

|
Mam wrażenie, ze nikt z operatorów Var tego nie zauważył. To już kolejny raz, kiedy dochodzi do interwencji po tym, jak komentatorzy meczu zwracają uwagę na przewinienie.
|
Zgadzam sie,to calkowicie chore. Jesli rzeczywiscie sedziowie VAR slysza komentatorow,a ja mam podobne wrazenie ,to jest to po prostu skandal.