Wyświetl pojedynczy post
wyar
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: aktualnie ?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#150
Stary 04.12.2017, 13:41
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Mam wrażenie, ze nikt z operatorów Var tego nie zauważył. To już kolejny raz, kiedy dochodzi do interwencji po tym, jak komentatorzy meczu zwracają uwagę na przewinienie.
Zgadzam sie,to calkowicie chore. Jesli rzeczywiscie sedziowie VAR slysza komentatorow,a ja mam podobne wrazenie ,to jest to po prostu skandal.
You'll never know...
Odpowiedz cytując