Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3147
Stary 04.12.2017, 13:20
Charlie napisał(a):Wyświetl post
Ale to raczej jego przemyślenia i zachcianki, aniżeli info z klubu. Jego wpis brzmi tak: .
przemyślenia, zachcianki, często też sprawdzone info... jest to raczej sygnał o tym, że czas Kiko się powoli kończy. I nie chodzi o ten przegrany 1 mecz, a zwyczajnie o brak postępu w grze.
Odpowiedz cytując