wolfy napisał(a):

|
Zmiana trenera raczej nam nie grozi. To raczej histeria (trudno to inaczej nazwać) płaczków. Czy zostanie przedłużony na następny sezon to inna historia.
|
Kiewicz pisze, że jeśli Kiko nie zrobi 7 punktów, to poleci. I w zimie zatrudnią trenera z większym doświadczenie, z górnej półki. To jasny sygnał i pokazuje stanowisko zarządu, którego obecnie zarząd oficjalnie nie może przedstawić.