Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 04.12.2017, 13:04
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Zmiana trenera raczej nam nie grozi. To raczej histeria (trudno to inaczej nazwać) płaczków. Czy zostanie przedłużony na następny sezon to inna historia.
Kiewicz pisze, że jeśli Kiko nie zrobi 7 punktów, to poleci. I w zimie zatrudnią trenera z większym doświadczenie, z górnej półki. To jasny sygnał i pokazuje stanowisko zarządu, którego obecnie zarząd oficjalnie nie może przedstawić.
Odpowiedz cytując