Wyświetl pojedynczy post
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 04.12.2017, 12:35
Jak dla mnie powinien pozostać na stanowisku i tyle. Do przedyskutowania są natomiast kolejne zmiany w składzie, rokujące na przyszłość lepiej, niż obecni. Z naciskiem na piłkarzy z Polski.
Sytuacja w tabeli nadal jest przyzwoita i nadal pozwala myśleć o czołówce na wiosnę. To są nadal małe różnice punktowe. Nie stać nas na tego typu roszady trenerskie.
Ostatnio edytowane przez Vinci : 04.12.2017 o godz. 12:40.
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując