Temat
:
Kiko Ramirez były trener Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
teo
Banita
Od: 08.2008
Offline
#
11
04.12.2017, 11:38
A mnie sie wydaje, ze podzial przebiega na linii tych ktorzy pamietaja nedze z przed ery Cupiala i potrafia sie na nedze godzic, bo juz jej doswiadczyli i tych, ktorzy chca, aby ich klub w kazdym meczu dawal z siebie 110%.
teo
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez teo