Wyświetl pojedynczy post
dziabong
Senior Member
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3133
Stary 04.12.2017, 11:19
Myślę, ze całkiem nieźle to wyjaśniłeś.
Za chwilkę będziesz się tłumaczył z "sierot po Cupiale"
Ale fakt, niektórym trudno sie otrząsnąć po odejściu kogoś bliskiego. Takie życie, niektórzy radzą sobie lepiej, inni gorzej, a inni wyjeżdżają w Bieszczady z bezradności.
Kibic Białej Gwiazdy
Odpowiedz cytując