Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 04.12.2017, 11:05
ponawiam temat: akcja mailowa aby C+ odsunął od komentowania Wisły mielcarskiego (i węgrzyna) ale głównie mielcarskiego


czy my sie mamy na to godzić jak barany ?

w końcu obstawiam że (zależnie od rywala) ok 40% widowni to Kibice Wisły
Odpowiedz cytując