For_FuN_ napisał(a):

|
A co do sędziego, to prawidłowy rzut karny i uratowanie Sadloka. Maciej dzisiaj od początku prosił się o czerwoną kartkę(chwycenie w pół Kądziora, kiedy ten go minął, a potem skasowanie Kądziora, na koniec odkopnięcie piłki).
|
Setna osoba pisze : prawidlowy rzut karny. BEZ ZADNEGO UZASADNIENIA. Ot,po prostu mamy wiezryc,bo tak powiedzial Mielcarski, i Pan Slawek

Wiec moze wielcy znawcy napiszecie,z ktorego przepisu i ktorej jego interpretacji wynika ( pilka po uderzeniu w klatke piersiowa odbija sie i trafia w reke Arsenicia,przy czym reakcja pilkarza jest prawidlowa,(ucieka z reka) choc oczywiscie spozniona ) ze jest to karny ?. Gdzie w tym karnym jest chec zatrzymania pilki reka lub wyrazny ruch reki do pilki ? Dlaczego jeden pan z telewizji tak powiedzial,to wszyscy przyjmuja to za pewnik ?
Powyzej absolutnie nienaturalne,z premedytacja "zostawienie reki"przez Arsenicia
Tu moment jak pilka dotyka klatki piersiowej :
i moment,jak reka zaraz po kontakcie z pilka odskakuje do tylu (a wiec zawodnik chce uniknac kontaktu z pilka.
So how on earth this was fucking penalty,Mr Mielcarski ?