Wyświetl pojedynczy post
wyar
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: aktualnie ?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 04.12.2017, 10:29
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
A co do sędziego, to prawidłowy rzut karny i uratowanie Sadloka. Maciej dzisiaj od początku prosił się o czerwoną kartkę(chwycenie w pół Kądziora, kiedy ten go minął, a potem skasowanie Kądziora, na koniec odkopnięcie piłki).
Setna osoba pisze : prawidlowy rzut karny. BEZ ZADNEGO UZASADNIENIA. Ot,po prostu mamy wiezryc,bo tak powiedzial Mielcarski, i Pan Slawek
Wiec moze wielcy znawcy napiszecie,z ktorego przepisu i ktorej jego interpretacji wynika ( pilka po uderzeniu w klatke piersiowa odbija sie i trafia w reke Arsenicia,przy czym reakcja pilkarza jest prawidlowa,(ucieka z reka) choc oczywiscie spozniona ) ze jest to karny ?. Gdzie w tym karnym jest chec zatrzymania pilki reka lub wyrazny ruch reki do pilki ? Dlaczego jeden pan z telewizji tak powiedzial,to wszyscy przyjmuja to za pewnik ?



Powyzej absolutnie nienaturalne,z premedytacja "zostawienie reki"przez Arsenicia

Tu moment jak pilka dotyka klatki piersiowej :



i moment,jak reka zaraz po kontakcie z pilka odskakuje do tylu (a wiec zawodnik chce uniknac kontaktu z pilka.



So how on earth this was fucking penalty,Mr Mielcarski ?
Ostatnio edytowane przez wyar : 04.12.2017 o godz. 12:07.
You'll never know...
Odpowiedz cytując