Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#133
Stary 04.12.2017, 10:04
Fakt nie opinia:
W kolejnym spotkaniu Wasyl zagra od początku i pokaże swoja formę. W moim przekonaniu to błąd, bo widać że nie jest gotowy do gry. Możemy mieć tym bardziej wesoło w polu karnym gdyż goście z Płocka zaczynają coś grać a i Stilić wygląda coraz ciekawiej.

Co do meczu: kazdy widział powtarzające się błędy, ale i bezradność. Niestety ale obecnie coś przestalo trybic w zespole i w określonych sytuacjach mamy pełne gacie lub robimy szkolne błędy.

Imo w 2 polowie z boiska powinien wylecieć też Sadlok, ale i Arsenic (Głowacki ratowal jego błędy i sam przez to wyleciał) oraz Perez.

Za malo mamy w zespole zawodników którzy pociagna naszą grę w krytycznych momentach. Jak dla mnie zima może być jednak burzliwa w zespole.
Odpowiedz cytując