|
Fakt nie opinia:
W kolejnym spotkaniu Wasyl zagra od początku i pokaże swoja formę. W moim przekonaniu to błąd, bo widać że nie jest gotowy do gry. Możemy mieć tym bardziej wesoło w polu karnym gdyż goście z Płocka zaczynają coś grać a i Stilić wygląda coraz ciekawiej.
Co do meczu: kazdy widział powtarzające się błędy, ale i bezradność. Niestety ale obecnie coś przestalo trybic w zespole i w określonych sytuacjach mamy pełne gacie lub robimy szkolne błędy.
Imo w 2 polowie z boiska powinien wylecieć też Sadlok, ale i Arsenic (Głowacki ratowal jego błędy i sam przez to wyleciał) oraz Perez.
Za malo mamy w zespole zawodników którzy pociagna naszą grę w krytycznych momentach. Jak dla mnie zima może być jednak burzliwa w zespole.
|