[QUOTE=For_FuN_;1488595]Kolega wyżej chyba raczy sobie żartować. Wasilewski, to poj*b. Tak krótko można skomentować jego zagranie. Flying tackle na złamanie nogi. Bogu dzięki, że Żurkowski ma szybką nogę. Stefański miał pełne gacie i oszczędził emeryta. A za takie zagranie to 5 meczów zawieszenia na luziku
Sam jesteś pojeb, prawidłowa żółta kartka.