wiesniak842 napisał(a):

|
Sadze, ze do kategorii "zalapmy sie po 30 kolejkach do gornej osemki a pozniej sie zobaczy".
|
Też tak sądzę.
Poza tym przerwa między rundami pozwoli na zmiany składu. Przede wszystkim na bramce. Jeżeli Cuesta nie jest lepszy niż Buchalik i nie umie złapać/wypiąstkować dośrodkowania, to trzeba sprowadzić nowego bramkarza który zna podstawy. Może być niemal emerytem, ważne żeby nie bał się wyjść z kolanem w górze i załatwić drutowanie szczęki cwaniaczkowi który próbuje go przepchnąć (Cuesta przed kontuzją miał jedną taką akcję). To jest nasza dramatyczna potrzeba. Poza tym prawa obrona i stoper.