Wyświetl pojedynczy post
rafguz
Junior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#122
Stary 04.12.2017, 00:40
Tylko nie piszcie, że Wasyl powinien dostać czerwoną kartkę. Gość zachował się bardzo dobrze w tej sytuacji - za wszelką cenę przerwał akcję bo Żurkowski był rozpędzony a Wasyl do najzwinniejszych nie należy, przy czym kopnął go w powietrzu, śródstopiem o śródstopie, żadnych wyprostowanych nóg a obok był jeszcze jeden obrońca. Ogólny obraz tego faulu podsycił chyba ten kretyński skok Pereza...
Przecież tyle opinii krążyło o Wasylu, że on może przepuścić piłkę ale obrońcę już nie i wszyscy go za to szanowali, za tą jego nieustępliwość i twardość gry. No i co? Dzisiaj pokazał swój styl gry i nagle został nazwany bandytą.

Pragnę jeszcze tylko zwrócić uwagę na całą tą medialną nagonkę na "bandytyzm" Wasyla. Wyobraźcie sobie, że zrobił identyczny faul na Diego Costę grając w Leicester. Założę się, że byłoby pianie z zachwytu wszystkich przeglądów i onetów, gif z faulu krążyłby na twitterze przez tydzień i byłby w trendach na PL a redaktorzy pisaliby, że wreszcie ktoś zrobił porządek z Costą. Pamiętam jak Wasyl przywalił drugiemu podczas meczu w Premier League pięścią w twarz to redaktorki w Polsce byli wniebowzięci... Ale nagle nie, bandyta.
Odpowiedz cytując