Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 04.12.2017, 00:36
Obejrzałem z odtworzenia.
Z tak grającym Górnikiem przegrać to nie wstyd - życzę im mistrzostwa w tym roku bo grają najlepszą piłkę w lidze, cały czas do przodu choć na pewno wydatnie pomógł im Michał "ręcznik" Buchalik.
Decyzje Stefańskiego bez kontrowersji. W sumie to nas oszczędził nie dając kartki Wasilewskiemu.
O naszej grze się nie wypowiadam bo i o czym ?
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując