|
Obejrzałem z odtworzenia.
Z tak grającym Górnikiem przegrać to nie wstyd - życzę im mistrzostwa w tym roku bo grają najlepszą piłkę w lidze, cały czas do przodu choć na pewno wydatnie pomógł im Michał "ręcznik" Buchalik.
Decyzje Stefańskiego bez kontrowersji. W sumie to nas oszczędził nie dając kartki Wasilewskiemu.
O naszej grze się nie wypowiadam bo i o czym ?
|