raindog napisał(a):

|
Jeśli ktoś ma wątpliwości co do jego potencjału trenerskiego, niech zobaczy choćby na linię obrony jego zwolenników tu na forum. Te osoby praktycznie w ogóle nie rozumieja, na czym polegają zarzuty wysuwane przeciwko trenerowi. Jeśli już widzą błędy, to nie w kulturze rozegrania piłki, a raczej jej braku, co w złych zmianach itp. A w tym momencie jesteśmy tak ustawieni, że nawet trudno oceniać umiejętności poszczególnych piłkarzy, gdyż mając piłkę przy nodze, nie za bardzo mają z kim grac.
|
Wow. O warsztacie Kiko świadczy linia obrony jego zwolenników
Jeżeli już, to kilka osób przypomina jaki mamy materiał ludzki i jak był kompletowany. Ale dla wielu jak ktoś kopał w trzeciej lidze hiszpańskiej to jest automatycznie lepszy od kogoś kto kopał się w pierwszej lidze. To w Górniku i Koronie są anonimy, tak jakby nazwiska jak Imaz, Perez, Balaniuk, Kolar czy Kostal ktokolwiek u nas kojarzył pól roku temu

No i Basha, wiadomo - słyszysz Vulnet Basha i od razu wiesz że kozak.