|
Niestety, z tymi piłkarzami ( a właściwie z piłkarzami o takich charakterystykach), nie zajedziemy tak daleko, jak byście chcieli. Siła, agresja to nie nasze atuty. Dzisiaj było widać, ze Górnik przerasta nas fizycznie i ostatecznie to przechyliło szalę zwycięstwa. Oczywiście wielu naszych piłkarzy jest nieźle wyszkolonych technicznie, potrafi coś sklecić, ale w tej lidze trzeba wyszarpywać wyniki, kiedy nie da się wygrać umiejętnościami. Dlatego gramy nierówno. Dlatego problemy ma Lechia i Śląsk, którym brakuje tego samego, co nam. Na dzisiaj za dużo w tej drużynie Stilićów za mało Krychowiaków. Sytuacja trochę się poprawi po powrocie Veleza i Llioncha, ale bez odpowiedniego miksu w przyszłości więcej niż do tej pory nie osiągniemy.
Osobna kwestią jest morale, ale to już temat na odrębną dyskusję.
Ostatnio edytowane przez Kurz : 04.12.2017 o godz. 00:16.
|