@Ashkeczup
No cóż, "chciał" jest pojęciem względnym, które trzeba oceniać uwzględniając uwarunkowania, a nie na podstawie jednej okoliczności.
Bo u tego samego Kiko Buchalik jeszcze miesiąc wcześniej był ledwie trzecim bramkarzem (za Miśkiewiczem), a i dwa tygodnie wcześniej Kiko w drużynie nie chciał go wcale. Nic nie wskazuje więc na to, aby "chcenie" Kiko było czymś więcej niż zdecydowaniem się na bylejakość (sorry Michał, jeśli to czytasz - wiem, że to może boleć, ale czasem nawet swojego zawodnika trzeba oceniać obiektywnie) na zasadzie tymczasowej zapchajdziury doraźnych potrzeb. Tym bardziej, że właśnie dopinano umowę z Cuestą, który miał być podstawowym bramkarzem. Nic więc nie wskazuje na to, żeby Kiko wiązał z nim jakieś większe nadzieje, w tym na występy w pierwszym składzie w ogóle.
Inna sprawa, że Junco chwilę później stwierdził, że razem z Chorążką to zamyka temat bramkarzy na tę rundę, a piłkarzy z pola ściągał jeszcze przez kwartał. Co po rychłej kontuzji Cuesty okazało się być jednak błędem...
@Pepe72
Ostatnio to chyba w majowym meczu z Lechią, wcale nie tak dawno
