|
Brosz to bardzo dobry trener, który dla większości pokemonów jest anonimowy. IMHO lepszy od Kiko.
Górnik ma na kilku pozycjach lepszych piłkarzy i lecą teraz na euforii. To się skończy wraz z rundą. O mistrza bił się też swego czasu Piast a Latal był geniuszem trenerki. Odpowiedz mi dlaczego już nie jest.
Mamy skład na górną połówkę tabeli. Jak na nasze możliwości finansowe to i tak nieźle.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|