ashkeczup napisał(a):

|
I Imaz na wahadło? Taki utalentowany defensywnie zawodnik? Dawaj na trenera marpil.
|
tylko, że my nie mieliśmy czego bronić więc powinniśmy atakować, a jak już Wasyl był to i tak mogło i powinno być nie 3:2 lecz 5:2 i czerwień dla Wasyla