Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3105
Stary 03.12.2017, 23:05
kbr napisał(a):Wyświetl post
A w następnej rundzie będziesz pisał to samo - dajmy mu jeszcze jedną rundę. I tak do ukichanej śmierci, a marazm będzie się tylko pogłębiał. Naprawdę rok czasu i 2 okresy przygotowawcze to za mało by czegokolwiek wymagać? Licząc PP to był 37 mecz Ramireza. I ciągle nie widać jakiegokolwiek pomysłu na grę. I nie będzie lepiej, to bo za wysokie progi dla szkoleniowca z czwartej ligi.
Była prośba kilka stron temu o określenie się - pozycja w tabeli na koniec sezonu - co sądzimy o trenerze.

wyar napisał(a):Wyświetl post
Pepiak Twoim zdaniem Wojtkowski byl jednym z lepszych w Wisle ?
Nie twierdzę, że się zgadzam ze wszystkim co napisało Weszło. Na pewno Buchalik nie uzna tego meczu za udany.
Wojtkowskiego nie zapamiętałem z meczu, może efekt nerwów na stadionie.
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 03.12.2017 o godz. 23:08.
Odpowiedz cytując