kbr napisał(a):

|
A w następnej rundzie będziesz pisał to samo - dajmy mu jeszcze jedną rundę. I tak do ukichanej śmierci, a marazm będzie się tylko pogłębiał. Naprawdę rok czasu i 2 okresy przygotowawcze to za mało by czegokolwiek wymagać? Licząc PP to był 37 mecz Ramireza. I ciągle nie widać jakiegokolwiek pomysłu na grę. I nie będzie lepiej, to bo za wysokie progi dla szkoleniowca z czwartej ligi.
|
Była prośba kilka stron temu o określenie się - pozycja w tabeli na koniec sezonu - co sądzimy o trenerze.
wyar napisał(a):

|
Pepiak Twoim zdaniem Wojtkowski byl jednym z lepszych w Wisle ?
|
Nie twierdzę, że się zgadzam ze wszystkim co napisało Weszło. Na pewno Buchalik nie uzna tego meczu za udany.
Wojtkowskiego nie zapamiętałem z meczu, może efekt nerwów na stadionie.