Wyświetl pojedynczy post
wyar
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: aktualnie ?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 03.12.2017, 22:49
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Jak zwykle proponuję komentującym sprawdzenie się z (mniej lub bardziej) zawodowcami. Weszło już dało swoje oceny i tak jak wyglądało na meczu Buchalik zawalił (moim zdaniem) 2 bramki.
Głowacki, Arsenić i Perez koejne minusy meczu, a Imaz dostał chyba za zmarnowaną kontrę.

http://weszlo.com/2017/12/03/nowinka...-powerbankiem/

Co do Buchaika, wszedł za kontuzjowanego Cuestę, miał mecz konia w Poznaniu. Dziś dał ciała ;(
Pepiak Twoim zdaniem Wojtkowski byl jednym z lepszych w Wisle ?
You'll never know...
Odpowiedz cytując