Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 03.12.2017, 22:42
Jak zwykle proponuję komentującym sprawdzenie się z (mniej lub bardziej) zawodowcami. Weszło już dało swoje oceny i tak jak wyglądało na meczu Buchalik zawalił (moim zdaniem) 2 bramki.
Głowacki, Arsenić i Perez koejne minusy meczu, a Imaz dostał chyba za zmarnowaną kontrę.

http://weszlo.com/2017/12/03/nowinka...-powerbankiem/

Co do Buchaika, wszedł za kontuzjowanego Cuestę, miał mecz konia w Poznaniu. Dziś dał ciała ;(

A i co do sędziego to chyba niezbyt panował nad meczem. W każdym razie nie pamiętam, kiedy ostatnio stadion tak "kibicował" sędziemu.
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 03.12.2017 o godz. 22:51.
Odpowiedz cytując