Wyświetl pojedynczy post
d
Senior Member
 
Od: 12.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 03.12.2017, 22:20
wyar napisał(a):Wyświetl post
Nie,trudno z Toba polemizowac,poniewaz nie rozumiesz co czytasz i nie rozumiesz co piszesz. Spytaj kogos kto Ci wyjasni co napisalem. Nie ma zadnych wycieczek personalnych poza wycieczka do tego,co piszesz.
. Nie mam ochoty tracic czasu na wyjasnianie Ci rzeczy oczywistych,skoro czytasz i piszesz bez zrozumienia.

Oczywiscie,niech reszta czyta. Coz to w ogole za psychologiczny majstersztyk,juz masz ich po swojej stronie !
Dziękuję bardzo, zaraz napiszę do moderatora z prośbą o wytłumaczenie zawiłej, zacytowanej w poprzednim poście twojej wypowiedzi. Wycieczek personalnych nie było żadnych, oczywiście prócz zarzucania w każdym poście każdemu adwersarzowi niekompetencji w jakiejś dziedzinie. Powodzenia w krzewieniu prawdy objawionej o sporcie, psychologii i kto wie czym jeszcze.
Odpowiedz cytując