Wyświetl pojedynczy post
Snow
Ave Wisła!
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Dziki Zachód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3095
Stary 03.12.2017, 22:11
SFG SFG SFG.
Nie ma możliwości, żebyśmy byli w czołówce tabeli będąc najgorszą drużyną zarówno jeśli chodzi o defensywne jak i ofensywne stałe fragmenty gry.
Znów stracony gol po rogu.
Znów zero zagrożenia po naszych rogach.
Znów tracimy przez to punkty.

Jeśli chodzi o Kiko, to jakbym miał go zwalniać to właśnie za to, że toleruje tę padakę, którą serwuje nam Goncaio Feio.
Odpowiedz cytując