Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#111
Stary 03.12.2017, 21:55
Buchalik nas dziś pogrążył , gdyby nie puścił takiej szmaty to może byśmy remis 2-2 wyciągneli. Od nastepnego meczu mam nadzieje ze bedzie grał Cuesta.
Odpowiedz cytując