Wyświetl pojedynczy post
SlawekS
Senior Member
 
Od: 07.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#108
Stary 03.12.2017, 21:42
Zgadzam się z Kiko, że VAR powinien być wykorzystywany zaraz po akcji a nie 3-4 minuty później. Inna sprawa, że sędzia powinien być wywoływany tylko przy ewidentnej pomyłce a nie w takiej sytuacji jak ta (jeden zagwiżdże a rugi nie).
Inna sprawa, że po raz kolejny błędna (w ocenie zawodników) decyzja sędziego tak rozwala ich psychicznie i kładzie mecz. Dwie kolejne bramki dla Górnika oraz druga żółta Głowy wzięły się właśnie z frustracji a nie z fenomenalnej gry gości.
Brawo za walkę do końca. Zaangażowanie było widać, ale gdyby wyszli na drugą połowę tak jak wyszli na pierwszą to wynik byłby odmienny
Odpowiedz cytując