Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 03.12.2017, 21:29
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Hahah proszę cie, a gole Górnika to padły po super składnych akcjach?
Ale czy w tym poście oceniałem grę Górnika, który zagrał od nas dużo lepiej taktycznie? Co mnie obchodzi w jaki sposób strzelili bramki. Oceniałem naszą grę, czyli totalną padakę, opierającą się na graniu z tyłu i ladze do przodu.
Odpowiedz cytując