Temat
:
[XVIII KOLEJKA] WISŁA Kraków- Górnik Zabrze, 3 grudnia, godz.18:00
Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline
#
106
03.12.2017, 21:29
silver03
napisał(a):
Hahah proszę cie, a gole Górnika to padły po super składnych akcjach?
Ale czy w tym poście oceniałem grę Górnika, który zagrał od nas dużo lepiej taktycznie? Co mnie obchodzi w jaki sposób strzelili bramki. Oceniałem naszą grę, czyli totalną padakę, opierającą się na graniu z tyłu i ladze do przodu.
Patryko
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Patryko
Znajdź inne posty napisane przez Patryko