Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3062
Stary 03.12.2017, 20:51
wyar napisał(a):Wyświetl post
Problemem jest przede wszystkim wyprowadzenie pilki (to rozwiazanie dla tych narzekajacych na nieumiejetnosc gry pod pressingiem Wisly). Niestety,poza Gonzalezem Wisla nie posiada zadnego takiego obroncy,boczni takze nie sa tutaj skuteczni. Wiec rozegranie od tylu to najwieksza bolaczka druzyny na teraz,niestety,jak ktos tego nie umie,to zostaja dwie opcje. Albo niezwykle mobilna reszta druzyny (nie jest taka),albo dluga pilka,ktora z braku klasycznej dziewiatki dosc niskiego wzrostu w przodach,a takze niezbyt wysokiej umiejetnosci gry glowa w druzynie,czasem daje efekty,a czasem - nie. W druzynie jest ciagle szpital i sporo problemow z forma pilkarzy. Poza tym,obecny skald druzyny jest jaki jest,i do wiosny nikt z tym nic nie zrobi. Po przerwie wiosennej moim zdaniem Wisla bedzie grac znacznie lepiej. Osobnikom kumajacym inaczej proponuje tzw.shoutbox - tam se ulza...
Nie jest? Przecież średnia wzrostu to od obrony w przód to z 175cm, a średnia waga z 75kg. Co innego nasz dzisiejszy rywal, gdzie większość jest i wysoka i mocniej zbudowana.
Odpowiedz cytując