wyar napisał(a):

|
To znaczy ? Mowisz,ze Ramirez powinien zastapic sedziego,ktorego irracjoanlna decyzja zmienila wszystko w tym meczu ? A do tej pory Wisla prowadzila i z przebiegu 1 polowy byla lepsza ? Dziwi Cie,ze Gornik,ktory mial tyle strzelb,pozniej zajezdzil mentalnie zgnojona druzyne ?
|
Karny nie był irracjonalny. Co najwyżej dyskusyjny, ale - moim zdaniem - i to nie (karny się należał). Ale nawet, gdyby był, to gra się przez 90 minut i to właśnie tych 90 minut powinieneś oceniać. Rozumiem, że irytują Cię postulaty zmiany trenera, bo w tym momencie są one niedojrzałe i nieodpowiedzialne, ale nie popadajmy ze skrajności w skrajność. Nawet gdyby Ramirez był dobrym trenerem i nie wyszedł mu mecz, nie ma nic złego w przyznaniu, że mu ten mecz nie wyszedł.
Abstrahując od oceny trenera, mecz nam nie wyszedł i tyle. Jest oczywiste, że takie mecze się będą zdarzać, bo nie jesteśmy potentatem i do tego gramy w lidze, w której każdy może przegrać z każdym. A my dziś przegraliśmy z rewelacją ligi i chyba najlepszą obecnie jej drużyną. Bywa.