|
Problemem jest gra w obronie. W dwóch ostatnich meczach po 3 stracone gole. Chwilę wcześniej fartownie Lech wcisnął tylko jedną. Jestem ciekaw jak duży wpływ na grę defensywną ma brak Gonzaleza w składzie. Nie ma wielkiej różnicy między Bartkowskim a Cywką, a gdy Ivan gra to Arsenić mógłby przejść na prawą stronę. Wydaje mi się, że dobry prawy obrońca to powinien być główny cel transferowy w zimie.
|