Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 03.12.2017, 20:36
marpil napisał(a):Wyświetl post
mi rzadko zdarza się pisać i narzekać na Kiko, ale dzisiaj jedna zmiana zaskoczyła mnie totalnie bo nie wiem dlaczego wszedł Wasyl skoro mecz w plecy, powinien wejść Tibor lub ktoś inny ale ofensywny. przed sezonem trenowaliśmy grę trzema obrońcami i to był najlepszy moment do tego aby spróbować tej taktyki w meczu - porażka dwoma, trzema czy czterema bramkami nic by nie zmieniła a mogło dać większą szansę na remis
co do zmian trenera to niestety na razie Kiko będzie nas trenował bo liczy się kasa i dopinanie budżetu
I Imaz na wahadło? Taki utalentowany defensywnie zawodnik? Dawaj na trenera marpil.
Odpowiedz cytując