Wyświetl pojedynczy post
fansorina
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84
Stary 03.12.2017, 20:22
ashkeczup napisał(a):Wyświetl post
Niestety, ale muszę się zgodzić co do Buchalika. Bramkarz, który systematycznie za.......i farfocla to żaden bramkarz. Bardzo nie spodobała mi się postawa Sadloka- po karnym totalna wyjebka, idzie kontra 3 na 2, a on sobie truchta przy środkowym kole. Mało jego wejść, mało walki, dużo brutalności. Przy karnym celowości Arsenicia nie widziałem, ale można było to gwizdnąć. Imaz dzisiaj chyba same złe decyzje, dramat.
Co do Sadloka w tej sytuacji to musiał przepuścić bo by za faul dostał drugą żółtą i byśmy biegali w 9.
Odpowiedz cytując