|
Jak to jest, że Górnik będąc beniaminkiem, mając tylu anonimowych piłkarzy wciąga ligę nosem, a my ciągle wyglądamy jak grupa zawodników, którzy grają ze sobą pierwszy raz? Wiem, Kiko potrzebuje czasu. Najlepiej kilkunastu lat. dzisiejszy mecz pokazał, że w naszej ekstraklasie, mając dobrego strzelca ( a takiego mamy) ogarnięty trener jest w stanie z bardzo przeciętnej grupki zespół na czołówkę. A przy sprzyjających okolicznościach nawet lidera.
|