Wyświetl pojedynczy post
wyar
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: aktualnie ?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3048
Stary 03.12.2017, 20:17
Zwitter napisał(a):Wyświetl post
Irracjonalna jest Twoim zdaniem decyzja o karnym? Ja bym się raczej przychylił do decyzji sędziego. I nie mówię tu tylko o tym jednym meczu ale o kilku meczach z czołówką i (głownie przegranych) i o meczach gdzie próbujemy bronić jednobramkowego prowadzenia, nie raz z marnym skutkiem.
Decyzja jest kretynska. Arsenic odbija pilke klatka i potem reka,ktora trzyma przy ciele. I teraz tak : odpowiedz sobie,co sedzia zrobilby,gdyby uciekal z reka od biodra w gore ? Oczywiscie musialby gwizdnac,bo reka powieksza obrys ciala. Interpretacja Mielcarskiego i Debinskiego byla taka,ze Arsenic... celowo zostawil reke ( zostawil przy ciele,dodajmy) i w ten sposob...powiekszyl obrys ciala. Nie czujesz glupoty tego tlumaczenia ? To jest typowy paragraf 22,dla mnie zadnego karnego tu nie ma,czy przeciw Wisle,czy przeciw komukolwiek.

probujemy bronic 1 bramkowego prowadzenia,bo widac - na razie - druzyny nie stac na inna gre. Ale jak zwykle pomijacie indywidualne bledy pilkarzy (BUCHALIK),na ktore menedzer nie ma wplywu. te kolejny raz kosztuja nas punkty. Teraz napisz,gdzie Ramirez dzisiaj popelnil blad.
You'll never know...
Odpowiedz cytując