arti napisał(a):

Wejdźmy na koniec do pierwszej ósemki, potem będziemy się zastanawiać co dalej.
Zróbmy jeszcze min. 7 pkt do zimy (pewnie to moje pobożne życzenie), a w zimie za żadne skarby nie sprzedawajmy Carlitosa bo wiosną będą jaja.
|
Wyjdźmy najpierw w jakimś meczu na drugą połowę
