Temat
:
Kiko Ramirez były trener Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
3044
03.12.2017, 20:11
Wejdźmy na koniec do pierwszej ósemki, potem będziemy się zastanawiać co dalej.
Zróbmy jeszcze min. 7 pkt do zimy (pewnie to moje pobożne życzenie), a w zimie za żadne skarby nie sprzedawajmy Carlitosa bo wiosną będą jaja.
arti