Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3042
Stary 03.12.2017, 20:09
Zwitter napisał(a):Wyświetl post
Ten mecz to kolejny kamyczek do ogródka Ramireza. Nie będę tutaj pisał, że Kiko out i tego typu rzeczy bo nie mam 13 lat, ale z tym trenerem pewnego pułapu nie przeskoczymy. Pytanie czy obecnym włodarzom Wisły to wystarcza...
To akurat zadna nowosc (dla mnie przynajmniej) aczkolwiek za dzisiejszy mecz, wbrew pozorom, do Kiko nie mialbym wiekszych pretensji. Do naciaganego karnego nie gralismy zle, po karnym sie wszystko dziwnie zesralo, o bledach Buchalika nie wspominajac.
Odpowiedz cytując