Zwitter napisał(a):

|
Ten mecz to kolejny kamyczek do ogródka Ramireza. Nie będę tutaj pisał, że Kiko out i tego typu rzeczy bo nie mam 13 lat, ale z tym trenerem pewnego pułapu nie przeskoczymy. Pytanie czy obecnym włodarzom Wisły to wystarcza...
|
To akurat zadna nowosc (dla mnie przynajmniej) aczkolwiek za dzisiejszy mecz, wbrew pozorom, do Kiko nie mialbym wiekszych pretensji. Do naciaganego karnego nie gralismy zle, po karnym sie wszystko dziwnie zesralo, o bledach Buchalika nie wspominajac.