Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78
Stary 03.12.2017, 20:09
Niestety, ale muszę się zgodzić co do Buchalika. Bramkarz, który systematycznie za.......i farfocla to żaden bramkarz. Bardzo nie spodobała mi się postawa Sadloka- po karnym totalna wyjebka, idzie kontra 3 na 2, a on sobie truchta przy środkowym kole. Mało jego wejść, mało walki, dużo brutalności. Przy karnym celowości Arsenicia nie widziałem, ale można było to gwizdnąć. Imaz dzisiaj chyba same złe decyzje, dramat.
Odpowiedz cytując