|
Niestety, ale muszę się zgodzić co do Buchalika. Bramkarz, który systematycznie za.......i farfocla to żaden bramkarz. Bardzo nie spodobała mi się postawa Sadloka- po karnym totalna wyjebka, idzie kontra 3 na 2, a on sobie truchta przy środkowym kole. Mało jego wejść, mało walki, dużo brutalności. Przy karnym celowości Arsenicia nie widziałem, ale można było to gwizdnąć. Imaz dzisiaj chyba same złe decyzje, dramat.
|