Wyświetl pojedynczy post
wyar
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: aktualnie ?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 03.12.2017, 20:07
Zwitter napisał(a):Wyświetl post
Ten mecz to kolejny kamyczek do ogródka Ramireza. Nie będę tutaj pisał, że Kiko out i tego typu rzeczy bo nie mam 13 lat, ale z tym trenerem pewnego pułapu nie przeskoczymy. Pytanie czy obecnym włodarzom Wisły to wystarcza...
To znaczy ? Mowisz,ze Ramirez powinien zastapic sedziego,ktorego irracjoanlna decyzja zmienila wszystko w tym meczu ? A do tej pory Wisla prowadzila i z przebiegu 1 polowy byla lepsza ? Dziwi Cie,ze Gornik,ktory mial tyle strzelb,pozniej zajezdzil mentalnie zgnojona druzyne ?
You'll never know...
Odpowiedz cytując